2016 ABİYE MODELLERİ

Bunun için de her yıl yenilenen ve farklı tasarımları ile dikkatleri üzerinde toplayan abiye modelleri ve çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

2016 ABİYE MODELLERİ

Özellikle özel gecelerinizin manevi olarak sizler için oldukça önemli olduğu kadar bu günlerinizde şık ve dikkat çekici olmak istediğinizi de söyleyebiliriz. Bunun için de her yıl yenilenen ve farklı tasarımları ile dikkatleri üzerinde toplayan abiye modelleri ve çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Gerek düğünler veya nişan gibi özel törenler için gerekse parti veya doğum günleri için istediğiniz veya gideceğiniz ortama uygun bir modeli kesinlikle 2016 yılı için sizlere sunulan abiye kıyafetleri içinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu yıl hanımları tamamen vücut hatlarını ortaya çıkartacak olan modeller beklemektedir. Oldukça dar ve uzun bu kıyafetler ile vücudunuzun tüm hatlarını kusursuz bir şekilde ortaya çıkartabilirsiniz. Üstelik gece kıyafetlerinin sadece koyu renk olması gibi bir düşünce bu yıl raflara kalkıyor. Özellikle mürdüm ve pembenin her tonunu abiye kıyafetlerin her modelinde görmeniz mümkün. Kendine güvenen bayanlar ve dikkat çeken bayanlar için metalik gri ve altın sarısı renkleri abiye kıyafetlerde de ön plana çıkıyor. Üstelik parlak kumaşlar dikkat çekmeyi seven bayanlar için 2016 abiye çeşitleri içinde en çok dikkat çeken modeller arasında yer alıyor.

Oldukça hafif ve tek parça kıyafetleri seven bayanlar bu sene uçuş uçuş incelikte olan ve oldukça uzun ve kabarık elbiseler içinde kendilerini prenses gibi hissedecekler. Abiye 2016 çeşitleri içinde morun ve mavinin her tonunu da kıyafetlerde bulabilirsiniz. 2016 model abiye kıyafetler tamamen bayanların vücut hatlarını gizlemeleri ve ortaya çıkarmaları için tasarlanmıştır. Kusurlu olduğunu düşündüğünüz kısımlarınızı gizlemek için ise mesela sadece balıketli bayanlara özel olarak tasarlanan kıyafetlerden seçimlerinizi yapabilirsiniz. Bu sayede doğru renk ve model seçimi ile kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Sade modellerden yana tercihini kullanacak olan bayanlar için sade modellerin dışında oldukça dikkat çekici ve taşlı modeller de düğün ve nişan gibi özel gecelerde tüm dikkatleri üzerinizde toplamanız için oldukça doğru bir seçim olacaktır. Birbirinden farklı renk ve kumaş seçenekleri ile her yaşa ve her tarza hitap eden abiye kıyafetleri arasından sizler de tarzınıza uygun olan bir modeli tercih edebilirsiniz.