2016 DEKORASYON TRENDLERİ

Köşe takımları oldukça kullanışlı olduğu için de istediğiniz gibi sıkıldığınızda köşe takımında küçük oynamalar yaparak farklı bir mobilya görünümü elde edebilirsiniz.

2016 DEKORASYON TRENDLERİ

Yeni bir yıl demek yeni başlangıçlar demek olduğu için sizler de yaşam alanlarınızda yeni yıla özel küçük değişiklikler yapmak istiyorsanız 2016 dekorasyon trendleri yazımızı inceleyerek evinizde küçük dokunuşlar ile büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Son dönemlerde her mobilya markasında sıkça görmeye alışık olduğunuz köşe takımları bu yılda en çok ön plana çıkan mobilya çeşitlerindendir. Köşe takımları oldukça kullanışlı olduğu için de istediğiniz gibi sıkıldığınızda köşe takımında küçük oynamalar yaparak farklı bir mobilya görünümü elde edebilirsiniz. Dekorasyon trendleri için ise en çok göze çarpan detaylardan birisi de zemin döşemeleridir. Birbirinden farklı ve büyük desenleri olan zemin döşemelerini sizler de tercih ederek küçük odlarınızın daha büyük görünmesini sağlayabilir ve odanıza farklı bir hava katabilirsiniz. Dekorasyon denildiğinde ilk olarak akla gelen şeylerden birisi de orta sehpalardır. Orta sehpalar bu yıl oldukça büyük ve zemine oldukça yakın olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik tamamen ahşap ve doğal görünümlü işlemleri ile de evinizde doğal bir dekorasyon kazandırabilirsiniz.

Dekorasyon 2016 modelleri arasından perdeler de bu yıl kadife kumaşlar ön plana çıkan çeşitlerdendir. Kadife perdeler ile oldukça sade bir mobilya takımını bile oldukça zengin ve renkli bir hale getirebilirsiniz. Üstelik stor perde çeşitlerinde de bu şekilde farklı kumaşları bulmanız da mümkün. 2016 yılında evlerin ve iş yerlerinin çoğunda dekorasyon anlamında doğala bir dönüş görebilirsiniz. Bunu sizler de evinizde kolaylıkla doğal görünümlü duvar kâğıtları ile yapabilirsiniz. Bu şekilde bir duvar dekorasyonu tercih edecekseniz kesinlikle duvar kâğıdı modeline uygun olarak sade bir mobilya takımı seçmelisiniz. Dengeyi yakaladığınız zaman küçük bir odayı bile oldukça ferah ve geniş gösterebilirsiniz. Dekorasyon modası içinde halı çeşitlerinde de eskiye dönüş ve eskitme halıları tercih ederek modayı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda oldukça büyük tablolar ile duvarlarınızı da renklendirebilirsiniz. Bu sene dekorasyon değişikliği yapacaklar için özellikle sade ve az bir mobilya takımı ile daha fazla duvar renklendirmesinin yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.