2016 SALON DUVAR DEKORASYONU

. Oysa bir odanın gerçekten güzel ve kusursuz görünmesi için en önemli öğelerden birisi de duvar dekorasyonudur. Duvar renkleri ile aynı mobilyaları kullanarak oldukça farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

2016 SALON DUVAR DEKORASYONU

Dekorasyon denildiğinde akla sadece mobilya, sehpa veya raf gibi ürünler gelmektedir. Oysa bir odanın gerçekten güzel ve kusursuz görünmesi için en önemli öğelerden birisi de duvar dekorasyonudur. Duvar renkleri ile aynı mobilyaları kullanarak oldukça farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun için de 2016 duvar dekorasyonu seçeneklerini inceleyerek kendi tarzınızı da konuşturabileceğiniz bir salon elde edebilirsiniz. Bu yıl mobilyalarda ve diğer dekorasyon ürünleri içinde de doğala bir dönüş olduğu için tercih edeceğiniz duvar kâğıtları veya duvar taşları içinde de bunlara uygun modelleri bu yıl oldukça sık görebilirsiniz. Özelikle doğal görünümü taş desenli duvar kâğıtları ile salonunuzda sadece bir köşesine yapacağınız küçük bir uygulama ile bile oldukça farklı bir mekân elde edebilirsiniz. Sadece salon için değil tüm odalarınız iç de aynı teknikle farklı fakat sadece kendi tarzınızı konuşturabileceğiniz dekorasyon yapabilirsiniz. Duvar kâğıdı kullanmak istemiyorsanız ve biraz daha gerçek bir görüntü istiyorsanız o zaman da oldukça güzel duran duvar taşlarından faydalanabilirsiniz. Sadece birkaç saat içinde sizlerin bile kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu doğal taşlar ile evinizi baştan yaratabilirsiniz. Salon dekorasyonu içine en çok yakışan duvar kâğıtlarını mobilyanızın özeliklerine göre tercih edebilirsiniz.

Salon duvar dekorasyonu çeşitlerinde en çok dikkat çeken noktalardan birisi de led ışıklardır. Işıklandırmalar ile oldukça farklı bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Mobilya seçiminizde de oldukça fazla renk seçeneğini tercih etmek yerine sadece birkaç renk ile dekorasyonunu tamamlarsanız daha düzenli bir görünüm elde edebilirsiniz. Sade bir mobilya takımı tercih edecekseniz bununla birlikte mobilyaların sadeliğini biraz daha canlı tutacak bir halı veya perdeyi de tercih edebilirsiniz. Yani yoğunluğu oldukça farklı bir noktada toplarsanız bu yaşam alanlarınızda da yoğun bir görüntü yerine daha hafif bir görünüm elde edebilirisniz.

Duvar dekorasyonunu kesinlikle küçük ve oldukça şık raflar ile tamamlarsanız diğer kalabalıklardan da kurtulmuş olursunuz. Bu da sizlere mekandan kazandıracaktır.