AKSESUAR TRENDLERİ

Özellikle 2016 aksesuar çeşitleri içinde de bu yıl oldukça farklı ve tamamen kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz modeller de bulunmaktadır.

AKSESUAR TRENDLERİ

Kıyafetlerinizi ve tarzınızı tamamlamak için aksesuarlar sizler için büyük bir kurtarıcı olabilir. Özellikle 2016 aksesuar çeşitleri içinde de bu yıl oldukça farklı ve tamamen kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz modeller de bulunmaktadır. Özellikle büyük bizlikler ve bileklikler ile adeta etnik bir görüntü içinde olabilirsiniz. Üstelik oldukça renkli bir çeşitliliğe de sahip olan aksesuar da oldukça geniş bir ürün çeşitliliği sizleri beklemektedir. Bu yıl birbirinden zıt renkleri kombin yamak oldukça moda haline geldi. Sizler de aksesuarlarınız olmadan dışarıya çıkamayanlardansanız kesinlikle simsiyah bir kıyafetinizin üzerine neon renklerden oluşan bir kolyeyi de ihmal etmemelisiniz. 2016 trend aksesuarları içinde en dikkat çeken modellerden birisi de bohem aksesuarlardır. Severek tercih edeceğiniz bu aksesuarlar ile sizler de kendi tarzınızı oldukça eğlenceli ve şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

Özellikle 2016 aksesuar modasında bu yıl oldukça büyük ve taşlı kemerler ve küpelerde oldukça sık karşımıza çıkacağa benziyor. Yine gece kıyafetleri ile sıklıkla tercih edebileceğiniz ve dirseğe kadar uzanan kadife eldivenler de bu yıl sizleri eskiye dönüş modası içinde gösterebilir. Eğer küpe kullanmayı seviyorsanız o zaman aksesuar modası içinde bu yıl oldukça şanslısınız diyebiliriz. Çünkü 2016 yılında sizleri büyük ve rengârenk küpeler bekliyor. Bu yıl kıyafetlerinizde sadelikten yana olsanız bile aksesuar seçiminde oldukça abartılı olabilirsiniz. Dekolte olarak oldukça derin dekolteli bir gece elbisesi tercih ettiyseniz kesinlikle tüm göğüs dekoltenizi kapatacak büyüklükte bir kolye seçimi bu yıla en uygun seçim olacaktır. İsterseniz mat görünümlü ürünleri tercih edebilir ya da parlak olanları da tercih edebilirsiniz. Bu yıl sadece kolye ve bilezik için değil aynı zamansa saç aksesuarları için de sizleri bekleyen bir sürü model ve çeşit bulunmaktadır. İstediğiniz saç aksesuarını tercih ederek ve saçınızı sadece dağınık bir şekilde toplayarak oldukça doğal fakat şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda broş modelleri de 2016 kış ve sonbahar modasında sizleri bekleyen moda olan ürünler arasında yer almaktadır.