BAYAN GİYİM MODASI

Hiç şüphesiz ki her yıl olduğu gibi yeni yılın gelmesi ile birlikte ilk olarak merak edilen şeylerden birisi de bayan modası ve modaya gelen yeniliklerdir. Sizler de modayı yakından takip ediyorsanız özellikle bu yıl kış mevsiminde bol bol kazak stoğu yap

BAYAN GİYİM MODASI

Hiç şüphesiz ki her yıl olduğu gibi yeni yılın gelmesi ile birlikte ilk olarak merak edilen şeylerden birisi de bayan modası ve modaya gelen yeniliklerdir. Sizler de modayı yakından takip ediyorsanız özellikle bu yıl kış mevsiminde bol bol kazak stoğu yapabilirsiniz. Çünkü el örgüsü gibi oldukça kalın ve bir o kadar da doğal duran kazaklar ile sizler de hem sıcacık bir kış geçirebilirsiniz hem de şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Sadece sokak giyiminde değil aynı zamanda iş yaşantısında bayanların hem şık hem de rahat olmaları için oldukça kullanışlı tasarımlar siz tüketicilerin huzuruna sunulmuştur. Özellikle yün ve derilerin birleşmesi ile oluşan paltolar ve kabanlar ile sizler de oldukçam klasik görünebilir ama bir o kadar da modaya ayak uydurabilirsiniz. Bu yıl geçmişe yönelik bir moda akımı sizleri bekliyor. Üretilen çizmelerden tutun da kazakların yapısı ve gömleklerin de yakalarına kadar her detay 60’ların moda akımını sizlere yansıtıyor. 2016 giyim bayan çeşitleri içinde deri sevenler bu yıl birbirinden farklı ve değişik parçalar ile istedikleri kombinleri yapabilecekler.

Uzun ve kabarık etek modası bu yıl da sadece yazlık kumaşlar ile değil kışa uygun olan kumaş çeşitleri ile de sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bayan giyim modası içinde sadece bu kabarık etekler ve oldukça şık bir bluz ile hem sade hem de oldukça şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Şapkalar da aksesuar olarak sizleri bekliyor. Üstelik kışı sıcacık geçirmeniz için dirseklere kadar uzun kadife eldivenler ile de farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Saten kumaşın şıklığı farklı desenler ile birleşerek özellikle iş yaşantısında farklı ve şık olmak isteyen bayanlar için bu yıl vazgeçilmeyen parçaların arasında yer alacağa benziyor. Bununla birlikte askeri tarz ve Feminen mont ve kabanlarda bu yıl her markanın ürünleri arasında görücüye çıkacak olan giyim parçalarıdır. Moda 2016 bayan giyim ve erkek giyimde de oldukça iddialı parçalar sizleri bekliyor. Kesinlikle bu yıl kadife elbise ve kadife bir çanta alarak modayı yakında takip edebilirsiniz.