Gençliğin Ruhu ve Enerjisini yansıtan Yepyeni Elbiseler

Vakkorama, 2015-2016 Sonbahar-Kış sezonuna gençliğin ruhu ve enerjisini yansıtan yepyeni kadın ve aksesuar koleksiyonları ile merhaba diyor!

Gençliğin Ruhu ve Enerjisini yansıtan Yepyeni Elbiseler

Vakkorama, 2015-2016 Sonbahar-Kış sezonuna gençliğin ruhu ve enerjisini yansıtan yepyeni kadın ve aksesuar koleksiyonları ile merhaba diyor! Koleksiyonda yer alan ve sezon trendlerine göre hazırlanan Vakkorama markalı seçenekler ile dünyaca ünlü markalar Vakkorama enerjisini yeni sezona taşıyor.

Classic, Easy, Trendy, Winter Sparkle temaları ile hazırlanan Vakkorama 2015-2016 Sonbahar-Kış koleksiyonu; oversized ceketlerden kaşmir basic trikolara, deri montlardan ipek dantel gömleklere, kabarık mini eteklerden print bluzlara, trikolardan babydoll elbiselere uzanan sezon parçaları ile mevsimin tarzını belirliyor.

Sezon trendleri Vakkorama'da

Vakkorama'nın yeni sezon koleksiyonunda yer alan ve entellektüel klasik bir tarz sunan Classic temasında, oversized ipek gomlekler, print bluzlar, triko elbiseler, kaşmir basic trikolar ve kabanlar yer alıyor. Easy teması, hem gündüz hem de akşamları renklendirecek yüksek bel boyfriend pantolonlar, loose-fit ceketler ve trikolarla rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyor. Dolaplarımıza yeniden ekleyeceğimiz midi boy etekler, culotte pantalonlar, şişme mini etekler, babydoll elbiseler ise bu temanın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Trendy teması ise uzun deri ceketler, stretch deri pantalonlar, büyük yakalı kabanlar, oversized ve color block mantolar ile sezonun 'must have'lerini içeriyor.

Vakkorama tarzı ile özel gün ve akşamlarda bir adım önde olmak isteyenler için hazırlanmış Winter Sparkle koleksiyonu da, dantel ve şifonun mükemmel bir uyum ile bir arada olduğu derin dekolteli elbiseler sunuyor.

Vakkorama 2015-2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, toprak tonları, camel ve siyah başta olmak üzere bordo, ördek başı ve saks mavisi gibi sezon trendlerini içeren renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

Stilin tamamlayıcısı aksesuarlar Vakkorama'da

Modayı bir bütün olarak ele alan ve aksesuarın stili tamamlayan önemli unsurlardan biri olduğunu düşünen Vakkorama, koleksiyonlarını sunduğu birbirinden farklı akseuar seçenekleri ile tamamlıyor. Vakkorama'nın aksesuar koleksiyonunda yer alan ve kaşmirin yumuşak dokunuşlarını taşıyan şallar, süet stilettolar, bootieler, oxford ayakkabılar ve rengarenk sırt çantaları, bu sezon gardropların olmazsa olması olacak. Günlük tarzı renklendiren, en şık kıyafetlerle dahi kombinlenebilen snickers ve slip on ayakkabılar da Vakkorama'nın yeni sezon koleksiyonunda öne çıkan parçalar arasında yer alıyor.

Vakkoramanın sonbahar-kış tüm muhteşem elbise ve aksesuarlarına birlikte inceleyelim...