Hep Yanlış mı Yapıyorsunuz?

“Hep yanlış erkeğe âşık oluyorum.” “Mutlu olmayı bir türlü beceremiyorum.”...

Hep Yanlış mı Yapıyorsunuz?

“Hep yanlış erkeğe âşık oluyorum.” “Mutlu olmayı bir türlü beceremiyorum.” “Kilo veremiyorum.” “Yeterince para kazanamıyorum”…

Yukarıda sıraladığımız cümlelerden kaçı sana ait? Hangilerini belki de her gün tekrarlıyorsun? Peki bu olumsuz söylemleri yenileriyle değiştirmek için yeterince cesur musun? Oysa ki mutlu bir ilişki yaşamak, kilo vermek, terfi etmek, para kazanmak ve huzur bulacağın şeylere kavuşmak için tek yapman gereken evrene doğru mesajı; sana hizmet etmeyen duygu ve düşüncelerden arınmış bir zihinle verebilmektir.

Hayatında köklü değişiklikler yapmak ve mucizelerin gerçekleşmesini beklemek için gökyüzüne bir sihirli değnek kaldırmak zorunda değilsin. İçindeki sonsuz güce inan… Zihnini temizle… İsteklerini evrene gönder ve al…

Bilinçaltımızda bize zarar veren kodları temizlemek için sana özel bir workshop düzenliyoruz. Spiritüel Gelişim Danışmanı Gülnur Ünal “Eski Sen”i silip yenisiyle doğru isteklerde bulunmanın ve mutlu olmanın yollarını anlatacağı bir Workshop düzenliyor. Yapılan basın duyurusunda bu çalışmanın faydaları şöyle sıralanıyor:

Bu workshop’ta;

  • İsteklerinizin önündeki engelleri QEPR yöntemi ile nasıl kaldırabileceğinizi,
  • Doğru isteme yöntemlerini,
  • Çekim Yasası’nı nasıl doğru ve etkin kullanabileceğinizi,
  • Bilinçaltı korkularınızı ve inançlarınızı keşfetmeyi,
  • Aşk, para, sağlık, başarı, kariyer gibi hayatın farklı alanlarında nerede yanlış ya da eksik davrandığınızı fark edecek, bunları köklü ve kalıcı bir biçimde dönüştürmeyi deneyimleyeceksiniz.
  • Sonunda da kendi mucizenizi yaratacaksınız.