RENKLİ TIRNAK MODELLERİ

Yeni yıl ile birlikte tırnaklarda renkli ve oldukça eğlenceli oje modellerini sıkça görebilmekteyiz. Sizler de kolaylıkla istediğiniz modeli tırnağınız üzerinde uygulayarak hem bakımlı hem de eğlenceli tırnaklara sahip olabilirsiniz.

RENKLİ TIRNAK MODELLERİ

Sadece makyaj modası değil aynı zamanda siz bayanların yakından takip ettiği tırnak modası da bu yıl renkli bir moda akımı içinde yer alıyor. Yeni yıl ile birlikte tırnaklarda renkli ve oldukça eğlenceli oje modellerini sıkça görebilmekteyiz. Sizler de kolaylıkla istediğiniz modeli tırnağınız üzerinde uygulayarak hem bakımlı hem de eğlenceli tırnaklara sahip olabilirsiniz. Bu yıl özellikle kıyafetlerde de sıkça karşınıza çıkan geometrik desenler bu yıl tırnaklarda da sıkça karşımıza çıkıyor. Geometrik desenleri tırnaklarınıza uygulamak için ise isterseniz kendi el becerinizi kullanabilirsiniz ya da isterseniz hazır olarak satılan tırnak desenlerinden de faydalanabilirsiniz.

Siyahtan vazgeçmeyenler için hem siyahın hem de beyazın bir arada kullanıldığı oje desenleri her kıyafetiniz için uyum sağlayacaktır. Aynı zamanda bu yıl öne çıkan oje renkleri içinde çivit mavisi ve lacivert de oldukça dikkat çekmektedir. Özellikle kış mevsiminde daha bakımlı görünmek isteyen bayanlar kesinlikle canlı renkleri tercih etmelidir. Mesela yeşilin koyu onları ile oldukça farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Yine aynı şekilde kırmızının modasının tırnak modelleri içinde yine eskimediğini söylemek daha doğru olacaktır. Kırmızının ve bordonun her tonunu tırnaklarınızda tercih edebilirsiniz.

Tırnak çıkartmaları bu yıl da oldukça moda olmaya devam ediyor. Özellikle çok renkli ve farklı desenli tırnak çıkartmaları ile her tarzda kıyafetinizi tamamlayabilir ve kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Severek kullanacağınız bu tırnak çıkartmalarını her renk ojenin üzerine rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Süslü ve ışıltılı olmayı seven b ayanlar için ise kesinlikle denenmesi gereken 2016 tırnak modelleri içinde de sıkça gördüğünüz taşlı tırnakları sizler de çok seveceksiniz.

Özellikle gece kıyafetiniz ile oldukça şık görüneceğiniz bu tırnak modelini sizler de çıkartmalar ile kolaylıkla evinizde uygulayabilirsiniz. Kışa özel olarak ise siyah bir ojenin üzerine uygulayacağınız beyaz kar taneleri çıkartmaları ile kış modasını sizler de kendi tarzınızda yaşatabilirsiniz. Renkli tırnak modelleri içinde kışa özel olarak en çok sevilen modellerden birisi de gökkuşağı renkleri ile yapılan tırnak ombresidir. Bu modeli sadece bir sünger yardımı ile sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz.