YENİ YIL AYAKKABI MODASI

2016 ayakkabı çeşitleri arasında ise bu yıl oldukça farklı modeller sizleri bekliyor. Ayakkabı seçiminde sizler de kendinizi iddialı görüyorsanız kesinlikle bu yıl kış modasına sizleri ön plana çıkaracak olan çeşitlerden....

YENİ YIL AYAKKABI MODASI

Ayakkabı denildiğinde bayanlar için oldukça özel bir kelime olduğunun farkındayız. 2016 ayakkabı çeşitleri arasında ise bu yıl oldukça farklı modeller sizleri bekliyor. Ayakkabı seçiminde sizler de kendinizi iddialı görüyorsanız kesinlikle bu yıl kış modasına sizleri ön plana çıkaracak olan çeşitlerden tarzınıza uygun olan bir modeli alabilirsiniz. Özellikle topuklu ayakkabı modellerinde farklı topuk modellerine sahip olan ayakkabılar ön plana çıkmaktadır.

Özellikle tasarım olarak klasik topuktan daha uzak yani kalından inceye doğru giden bir topuk tasarımı ve şeffaf topuklar da oldukça ön plana çıkan modeller arasında yer almaktadır. Tamamen deri ve tahta topuklu ayakkabılar kesinlikle her bayanın elinin altında bir tane bulunması gereken ayakkabı modelleri arasında yer alıyor. Ayakkabı modası içinde 2016 kış ve sonbahar mevsiminde karşımıza çıkan çeşitler arasında tayt çizmeler de sizleri oldukça şaşırtıcı çeşitler arasında yer almaktadır. Kışın da mini etek giymeyi seven bayanlar için tayt çizmeler kesinlikle denenmesi gereken modellerden birisidir.

Son dönemlerde kıyafetlerde oldukça ön plana çıkan kadife kumaş bu yıl kışın ve sonbahar için ayakkabı modellerinde de ön plana çıkan modellerdendir. Kadife kumaşın asaleti ve şıklığını kesinlikle 2016 modası ayakkabı çeşitleri içinde denemelisiniz. Deriden vazgeçmeyen bayanlar için yılan derisi tasarımlar da bu yıl gözde olan ayakkabı çeşitlerindendir. Yılan derisinin birbirinden farklı renkli tasarımlarını isterseniz açık ayakkabılarda isterseniz de uzun çizmelerde de tercih edebilirsiniz. Bildiğiniz üzere ayakkabı seçiminde istediğiniz modeli tercih ederek iddianızı da ortaya koyabilirsiniz. Parlak ve metalik ayakkabıları tercih edenler için de kış mevsiminde de botlarda bu modelleri görmek de mümkün. Feminen bir tarzı benimseyenler için ise kışa özel olarak yapılan ve oldukça uzun bağcıkları olan botlar ve çizmelerde göze çarpan modellerdendir. 2016 moda ayakkabı seçiminizde kesinlikle dolabınızda bulundurmanız gereken parçalardan birisi de taşlı botlar ve çizmelerdir. Neredeyse tamamı taşlı olup sadece topuğu sade olan veya tam tersi olarak sadece topuğu taşlı olan botlar ve çizmeler de sizlere şıklık katan parçalar arasında yer almaktadır.