Künye


İMTİYAZ SAHİBİ
Fahrettin Kaplan

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Yaşar Gergin

YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
M.İhsan KESER

İÇERİK EDİTÖRÜ
Saadet DURSUN (editor@kararlikadinlar.com)

EDİTÖRLER
Gonca Karadut
Aysun Ağcabay
Aslıhan ÖDER


TEKNOLOJİ VE SOSYAL MEDYA EDİTÖRÜ
Halil İbrahim TOMAS

YAZAR KADROSU
M.İhsan KESER
Saadet DURSUN


TASARIM VE PROGRAMLAMA
SANAT HALI


Yazı ve fotoğrafların tüm hakları www.kararlikadinlar.com’a aittir. Yazılı izin olmaksızın hiçbir şekilde yazı ve fotoğraflardan alıntı yapılamaz.Site içeriği 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında koruma altındadır.
www.kararlikadinlar.com internet sitesi basın meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.

Dikkat: Bu sitede yer alan yazıların, uzman ve doktorların önerilerinin tümü; bilgi edinmek isteyen kullanıcılar, üyeler ve ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiçbir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların, uzmanların ve doktorların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site, yazarları, uzmanları ve editörleri sorumlu tutulamaz.
www.kararlikadinlar.com’da yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirmeye yönelik olup, hiçbir şekilde kişinin doktorundan bağımsız teşhis ve tedaviye yönlendirilmesi anlamına gelmemektedir. Burada yer alan bilgi ve değerlendirmelerin uygulanması sonucunda ortaya çıkacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan www.kararlikadinlar.com ve ilgili uzman, yazar ve editörler sorumlu olmayacaktır.

Sitede yer alan kullanıcı yorumlarından doğacak her türlü hukuki yükümlülük yorumu yapan kişiye ait olup,  www.kararlikadinlar.comiçin yasal sorumluluk oluşturmamaktadır.